Home
Slovencina Hungary English Deutch Deutch Deutch
   
       
 
 
 
 
 
 

Ponúkame Vám ubytovanie v krásnom prostredí kremnických vrchov, kde môžete tráviť príjemnú dovolenku počas celého roka.

Dvojpodlažná novostavba je situovaná v obci Dolná Ves s osobitným vchodom pre hostí na súkromnom pozemku majiteľov rodinného domu poskytujúcich ubytovanie.
Zariadenie poskytuje ubytovanie na prízemí a poschodí objektu. V objekte sa nachádza jedna spoločenská miestnosť (poschodie) so samostatnou vonkajšou terasou, tri spálne, sociálne zariadenia a plne vybavená funkčná kuchyňa.

Na prízemí sa nachádza kuchyňa (sporák so sklo-keramickou doskou, elektrická rúra, piecka na pevné palivo, mikrovlnná rúra, rýchlo varná kanvica, chladnička s mrazničkou, TV – satelit),  sociálne zariadenie (WC, kúpeľňa – sprchový kút, práčka), fialová izba – manželská posteľ, TV - satelit, nábytok.

Na poschodí je veľká spoločenská miestnosť (TV - satelit, gauč, prístelky) s vonkajšou terasou, žltá izba – dvojlôžková spálňa s malým balkónom, s vlastnou kúpeľňou a WC (sprchový kút, bidet, umývadlo, skrinka so zrkadlom) a zelená izba – dvoj a jednolôžko s vlastnou kúpeľnou a WC (sprchový kút, bidet, umývadlo, skrinka so zrkadlom). Na chodbe je samostatné WC – bidet, umývadlo.

Všetky izby sú vybavené LCD televízormi a satelitným vysielaním. V celom areáli je free wifi zóna.

V blízkosti ubytovacieho zariadenia sa nachádza prístrešok na sedenie, dvor, ihrisko pre deti. Parkovanie je možné na uzatvorenom pozemku v areáli ubytovacieho zariadenia, bez poplatku.
 
V celom objekte je zakázané fajčenie


Zábava:

Hosťom ponúkame na vyžiadanie:
- súkromnú diskotéku
- pravú domácu zabíjačku
- grilovanie, varenie guľáša
- v lete aj v zime rozvoz na miestne turistické atrakcie 6 - miestnym mikrobusom